5 מגמות חדר אוכל לשנת 2021

אפשר לומר ש-2020 הייתה שנה מוזרה עבור כולנו. קשה להיות בריחוק מאלה שאנחנו אוהבים. כולנו מצפים לראות את המשפחות המורחבות שלנו שוב בשנת 2021, וכנראה שזה יקרה סביב שולחנות אוכל ברחבי הארץ. כשתהיו מוכנים להזמין אנשים שוב, הרשימו אותם עם סט חדר אוכל עדכני! הנה מספר טרנדים ברדאר שלנו שיעזרו לכם לארגן את חלל האוכל בשנה החדשה:

1. שינויים קטנים

לפעמים לשינויים הקטנים ביותר יכולה להיות ההשפעה הגדולה ביותר. נסו להוסיף בד שולחן או פלייסמטים חדשים לשולחן. הכניסו לחלל אמנות קיר חדשה או צמחייה. אתם עלולים להיות מופתעים עד כמה שהשינויים הקטנים והמשתלמים האלה באמת יכולים להפוך את חדר האוכל שלכם למשהו חדש ומרגש.

2. פתרונות רב-תכליתיים

רבים מאיתנו עדיין נעבוד או נלמד מהבית השנה, לכן חשוב לנצל את המרחבים שלנו בצורה הטובה ביותר. ערכות אוכל שיכולות לשמש כשולחנות מחשב או כתחנות שיעורי בית הן דרך נהדרת לגרום למרחב שלכם לעבוד עבורכם. שמרו על האביזרים פשוטים, כך שניתן יהיה להזיז אותם כאשר הגיע הזמן לעבוד ולהחליפם כשאינכם משתמשים בשולחן.

3. חומרים טבעיים

חדרי האוכל של היום הולכים על אווירה טבעית יותר. מריהוט נצרים, לחומר אריגה פתוח, וסלי עשב ים ארוגים, האלמנטים הטבעיים הללו חווים קאמבק. בעלי בתים מחפשים להאיר את החלל שלהם ולהפוך אותו לנושם יותר באמצעות קירות לבנים וריפודים עם מבטאים בהירים כמו אפור ובז'.

4. שיש

שיש הוא חומר נצחי שלעתים קרובות מזוהה עם מטבחים וחדרי אוכל, ומסיבה טובה! לא רק שהוא מייצר משטח אופנתי ועמיד, הוא נהדר גם כרהיטי הגשה עמידים בפני שריטות, פמוטים עמידים בחום וכלי קירור ליין. שיש מגיע במגוון צבעים ודפוסים, כך שבטוח תמצאו משהו שאתם אוהבים שמביא יופי לנוף השולחן שלכם.

5. חדרי אוכל בחוץ

לאור המגפה הנוכחית, אנשים רבים מנסים להיות בחוץ ככל האפשר. למרבה המזל, בישראל זה אפשרי לאורך רוב ימות השנה. נצלו את המרפסת החיצונית או הפטיו שלכם והזיזו את שולחן חדר האוכל החוצה. זה נותן לכם מקום בטוח יותר להתכנס עם חברים ובני משפחה ועדיין ליהנות מהזמן המשותף שלכם יחד.

שדרגו את מרחב האוכל שלכם ב-2021

חנות הרהיטים שלנו היא ההימור הטוב ביותר שלכם למציאת ערכות אוכל המתאימות לסגנון ולתקציב שלכם. אם אתם מחפשים יצירות ייחודיות, אנו מציעים גם מגוון שולחנות אוכל שניתן לרכוש בנפרד. צרו עימנו קשר עוד היום כדי לשוחח עם איש מקצוע. אנו יכולים לדון במרחב הנוכחי, בתקציב ובצרכים שלכם ולעזור לכם למצוא את ערכת חדר האוכל המושלמת עבורכם.