איזה מעקה סיפון מתאים לך?

מעקות בטיחות נדרשים לרוב הסיפונים ואנשים דואגים לרוב כי הם יגרעו מהנוף שלהם או יסלקו מיופיו של הסיפון עצמו. עם עיצובי המעקה המודרניים הקיימים כיום, קיימות אפשרויות רבות ומגוונות לשמור על בטיחותכם ועל אורחיכם ואוו אותם בעזרת מעקה הסיפון המושלם. לא משנה אם אתה שם סיפון על המסעדה החדשה שלך או על הבית שלך, יש מעקה סיפון בחוץ שמתאים בדיוק לצרכים שלך.

 

מעקות PVC

מעקה סיפון PVC עבר דרך ארוכה מימי לוחות לבן רגילים. ישנם מגוון גדלים זמינים במעקות PVC כמו גם בסוגי עמוד שונים, מעקה וסלד. עם הרבה נגיעות גמר זמינות כמו כובעי קצה וכובעים עליונים, אתה עדיין יכול לעצב מעקה PVC לטעמך. PVC היא אחת האפשרויות העיקריות למעקה סיפון מכיוון שהוא עמיד, וקל לניקוי וטיפול בו. PVC נפוץ יותר בשימוש פרטי, אך הוא אפשרות נהדרת גם לשימוש מסחרי.

 

החיוביות – עמיד, קל לניקוי, קל להתקנה, פחות תחזוקה מאשר מעקה עץ.

 

השליליים – יכולים לפצח או לצבוע שעות נוספות, PVC איכותי יקר יותר מעץ

 

מעקות עץ

 

המראה הקלאסי של עץ קשה כל כך לעבור, יש הרבה סגנונות זמינים וניתן להכתים או לצבוע עץ כדי להשיג את המראה המתאים בדיוק לסיפון שלך. עץ הוא הבחירה העליונה עבור מעקות סיפון והיא אחת האפשרויות הזולות יותר הקיימות בהתאם לסוג העץ שתבחרו. מעקות סיפון מעץ הם אפשרות נהדרת לכל יישום. אנו מציעים מערכת כבלים שיכולה לעבוד עם עמודי עץ.

 

התוספות – יכולות להתאים לכל ערכת צבע או עיצוב סיפון, במחירים נוחים יותר, קלים להחלפה והתקנה.

 

השליליות – תחזוקה גבוהה יותר – עץ יצטרך לטפל בכל 1-3 שנים בהתאם לסביבתך.

 

מעקות כבלים

 

מעקות כבלים הם תערובת מעניינת של חומרים שונים. במערכת מעקה כבלים, כמה גדילי כבל נמשכים אופקית דרך עמוד עץ או צינור. זה נותן לך את האפשרויות של ערבוב סגנונות ויצירת מראה ייחודי לחלוטין. מעקות כבלים יוצרים מחסום בטוח מבלי לחסום את הנוף היפה הנשקף מהסיפון שלכם.

 

התוספות – אפשרויות שילוב רבות ושונות, קלות להתקנה, עומדות בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

 

השליליות – אחת מאפשרויות המעקות היקרות יותר למעגל, קוד הבנייה המקומי שלך עשוי להיות בעל דרישות מיוחדות למעקות סיפון כבלים.

 

בטיחות היא הדאגה הראשונה למעקות סיפון, אך בטיחות אינה חייבת להיות רגילה או מכוערת. בחירת גדרות לגינה תלויה בך ובסגנון האישי שלך, יש הרבה אפשרויות טובות שם שיגנו על האנשים המשתמשים בסיפון שלך ונראים נפלאים לאתחול.

 

הערה אחרונה אחת, תמיד תבדוק עם מפקח הבניין המקומי שלך לפני שתחליט על סגנון או חומר, כל עירייה ומדינה שונות זה מזה. בעוד שקוד הבנייה הבינלאומי יוצר קו מנחה, כל תחום קובע את עצמו בקודים שהוא יאמץ.