רוצים קריירה בנדל"ן? אל תלכו ללמוד באוניברסיטה

לרוב, סוכני הנדל"ן והמשקיעים הם בעלי תואר אקדמי למרות היעדר הנדל"ן כמוקד בלימודים אלה. ישנה אפשרות ללמוד שיווק עם התמחות בהשקעות נדל"ן, אך אלה שעושים את המסלול הזה הם מעטים. הסיבה לכך היא שלא נדרש תואר ספציפי כדי להצליח בתחום השקעות זה.

 

הנה הסיבות לכך:

 

  1. הלוואות סטודנטים

הסטודנטים של שנת 2015 היו בעלי החוב הגדול ביותר עד שהסטודנטים הבוגרים של 2016 סיימו את לימודיהם, כך לפי הנתונים של הוול סטריט ג'ורנל. בוגר תואר ממוצע נושא חוב של מעל ל-35,000 דולר. המספר הזה הוא כמעט פי שניים מהסכום שסטודנטים היו צריכים לשלם לפני שני עשורים.

 

המורה הטוב ביותר להשקעה בנדל"ן הוא ניסיון אמיתי. למרות שאוניברסיטה היא לרוב חוויה נהדרת עבור רוב האנשים, אם המטרה היא להרוויח כמה שיותר כסף, אז נראה שהמכללה לא שווה את החוב הענק הזה. הדרך הטובה ביותר ללמוד על השקעה בנדל"ן היא להרטיב את הרגליים במים ולעשות זאת. השתמשו בכסף שהייתם מוציאים על תואר והתחילו להשקיע. אחרי הכל, אחד מכל ארבעה מיליארדרים מצליחים לא למד באוניברסיטה.

 

  1. הראייה המצומצמת של תחום הנדל"ן בעולם האקדמיה מבטלת הזדמנויות

לימודים אקדמיים מעניקים לרוב האנשים חזון, מכיוון שהמוקד העיקרי שלהם הוא הרווחת התואר. עם זאת, זה ימנע מכם לנצל את ההזדמנויות הגדולות שמולכם. אחד החלקים הקשים ביותר בהשקעה הוא מציאה וזיהוי של העסקה הנכונה. אם אתם ממוקדים מדי, אתם תפספסו אותה. שווקי הנדל"ן משתנים תדיר ודורשים מעקב מתמיד. השקעה היא גם מאוד מקומית, ולכן מה שעובד במדינות מסוימות עשוי לא לעבוד באחרות. קשה למי שמתמקד בלימודי התואר לעמוד בשינויים האלה.

 

  1. תחושת ביטחון שגויה

בוגרי המכללות לשנת 2016 מרגישים שהם מוכנים להצטרף ישר לכוח העבודה – למרות העובדה ש-41 אחוזים מהשכירים המעסיקים לא מסכימים עם זה. המוסדות האקדמיים נותנים לתלמידים את התחושה השקרית שהשיעורים שהם לומדים מכינים אותם לעולם האמיתי, כאשר במציאות זה רחוק מהאמת.

 

השקעה עם תחושת ביטחון שגויה יכולה לגרום לכם להסתבך בעסקה שלא תוכלו לצאת ממנה כלכלית. כל השקעה שאתם מבצעים מהווה סיכון מחושב שאינו ספקולטיבי. כשהרנאן קורטס יצא למלחמה, הוא ראה שאנשיו היו עצבניים, ולכן שרף את הסירות ואמר להם להסתכל קדימה, מכיוון שאין דרך חזרה.

 

מרבית הבוגרים בעלי תואר אקדמי בסופו של דבר מוצאים את התשוקה שלהם למשהו הפוך לחלוטין מתחום הקריירה המיועד שלהם. למרות שהאוניברסיטאות מציידות אתכם במערך מיומנויות נהדר, חוויה אמיתית היא המפתח. השכלה גבוהה בדרך כלל מבדילה את התלמידים משאר העולם, אך היא יכולה לבודד אותם מניסיון חשוב בעולם האמיתי. וניסיון בעולם האמיתי הוא המפתח להצליח בהשקעה בנדל"ן.

כתיבת תגובה