הכנת הסוכך שלכם לסתיו

הכנת הסוכך שלכם לסתיו

תחזוקה רגילה בדרך כלל פירושה ניקוי הסוכך פעם בשנה, ועם עונת הסתיו שנמצאת ממש מעבר לפינה, זה הזמן המושלם לבצע קצת תחזוקה כדי לשמור על מראה נפלא של הסוכך שלכם.

 

כדי לשמור על מראה הבד של סוכך המרפסת, תצטרכו קודם לנקות אותו באמצעות צינור גינה כדי להסיר את כל הכתמים והפסולת שהצטברו, ולאחר מכן היעזרו במברשת רכה עם סבון טבעי ומים פושרים כדי להשלים את פעולת הניקוי. אל תשתמשו בדטרגנטים למיניהם! שטפו היטב עם מים כדי להסיר את כל הסבון מהבד. סבון שנשאר על הבד יותיר סימנים. בנוסף, אפשרו לבד להתייבש לפני שאתם מאחסנים את הסוכך. זה ימנע היווצרות של עובש וטחב במהלך תקופת האחסון.

 

לפניכם טיפים נוספים שיעזרו לכם לנקות את הבד של סוכך הזרועות שלכם:

 

  • עם מטאטא או מברשת, נקו את הלכלוך שהצטבר לפני שאתם מנקים את הבד עם מים.
  • נקו את הבד מלמטה עד למעלה בעזרת לחץ מים של צינור הגינה.
  • שטפו את כל חלקי הסוכך.
  • בערך פעם בחודש, שטפו את הסוכך שלכם עם צינור הגינה כדי לשמור על הצד התחתון נקי על ידי צחצוחו עם מטאטא בית.
  • שמרו על הסוכך מפני השיחים והגפנים, הם מכילים חומצה שיכולה לגרום לו נזק. 
  • בדקו לגבי מסגרות של סוככים העמידות בפני חלודה. למרות שלא סביר שתתפתח חלודה, זה יכול לגרום להידרדרות במצב המסגרת, ולהוביל להיווצרות של כתמים על הבד.

 

תפעול הסוכך

סובבו את הסוכך עם ידית הארכובה שסופקה בכיוון אחד כדי לפתוח סוככים או פתרונות הצללה נמוכים יותר. הטו את הידית לכיוון ההפוך כדי לפתוח את הסוכך. ידית הארכובה צריכה להיות מוחזקת בזווית מסוימת בעת ההפעלה. הזרועות לרוחב יהיו מכופפות אבל נעולות, כאשר הן פתוחות לחלוטין. זה נורמלי. הן לעולם לא יתיישרו לגמרי. ניסיון לעשות זאת בעצמכם יפגע בסוכך. 

כאשר אתם פותחים את הסוכך, היזהרו לא לגלגל את הבד החוצה מעבר להילוכים, במקום שבו הבד מתחיל לשקוע. אם זה קורה, גלגלו את הסוכך בחזרה עד שהבד הופך להיות מתוח שוב.

פתיחת הסוכך

סוככי זרועות נועדו להגן עלינו מפני השמש בלבד. לא מומלץ להשתמש בהם כשיש רוח חזקה, גשם, ברד או שלג. אנו ממליצים שסוככי זרועות ייסוגו במהירויות כאשר ישנה רוח של 20 קמ"ש או יותר. אל תאפשרו לזרדים, עלים או כל פסולת מוצקה אחרת להצטבר על הסוכך. כאשר הסוכך נפתח, אל תלחצו על הבר הקדמי כנגד הבד המגולגל. הבד תמיד צריך לצאת החוצה מהחלק העליון של הרולר ולא מתחתיו.

 

מערכת 

למרכיבי האלומיניום יש גימור עמיד, והחיבורים משמנים את עצמם. המוצר שלכם מתוכנן כך שלא נדרשת תחזוקה בדרך כלל. עם זאת, זהו רעיון טוב לנקות את המסגרת בתחילת העונה באמצעות צינור ולנגב אותה עם מטלית רכה. מדי שנה, סוכו את החלקים הנעים עם חומר סיכה, כמו ריסוס סיליקון כדי לשמור על פעולה אופטימלית ושקטה. אם מתרחשת חריגה בעת ההפעלה, נסו לשמן את המקומות הנכונים לפני שתתקשרו למשווק שלכם. המקום הנפוץ ביותר שבו הסוכך זקוק לשימון הוא בסוף צינור הרולר, בצד שמול המנוע או ההילוך. ריסוס קל של חומר סיכה על הציר בשלב זה יבטל כמעט את כל הקולות החורקים. הקפידו לשמור על התרסיס הרחק מהבד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט