למדו כיצד לבצע השקעות נדל"ן חכמות יותר

שיעורים אלה מטעם מומחי נדל"ן ידריכו אתכם במבוך ההשקעות בתחום

 

תיק מגוון שנבחר בצורה מושכלת יכול להקל על רבות מבעיות ההפעלה שלכם. מגוון של השקעות במניות, אגרות חוב, קרנות גידור ועוד, יכול להגדיל את ממונכם, וליצור כרית ביטחון כלכלית שתוכלו לפנות אליה אם המיזם החדש שלכם ייפגע. שמירה על תיק מגוון מורידה גם את הסיכון הכללי שלכם: אם יש נפילה בשוק אחד, אתם יכולים לסמוך על ההשקעות האחרות שלכם שתשמורנה על כספכם.

 

נדל"ן הוא מסלול מרתק ומשתלם לבחינה כשאתם יוצרים תיק עבודות. אם טרם טבלתם את אצבעות הרגליים שלכם בבריכת הנדל"ן, תצטרכו קצת עזרה בקבלת החלטות חכמות.

 

חמשת הקורסים שלא ניתן להחמיץ אותם מתחילים בקורס ההשקעה המקדימה המכסה מידע חיוני שעליכם לדעת לפני שתצללו ותבצעו את ההשקעה הראשונה שלכם. תלמדו כיצד להעריך נכסי נדל"ן למגורים ומסחר, לזהות ולהקטין סיכונים להשקעות בטוחות יותר עם תשלומים גבוהים יותר.

 

עם מבוא לניתוח נדל"ן מסחרי, אתם משתמשים במחקרי מקרה מפורטים כדי ללמוד כיצד המקצוענים מעריכים עסקאות מסחריות במגוון רחב של סוגי נכסים. ביסודות ניתוח הנדל"ן, אתם תכסו נכסים להשכרה והזדמנויות אחרות שיגרמו לתיק העבודות שלכם לזרוח.

 

בשלב הבא, תגלו כיצד לנתח עסקאות בסיטונאות. סיטונאות היא הטובה ביותר עבור יזמים אשר מחפשים אסטרטגיית השקעה לטווח קצר. אתם מוצאים בית במצב שדורש שיפוץ. לאחר מכן, תקבעו אילו תיקונים צריך לבצע בנכס ותרכיבו צוות של אנשי מקצוע, ולבסוף תוכלו למצוא קונה (רצוי משקיע או קבלן אחר) שירכוש את הבית.

 

שיעור הסיטונאות מלמד אתכם לנתח עסקאות אלו מלמעלה למטה, ומספק לכם מחשבון מותאם אישית שיעזור לכם לקבוע את ערך הבית לאחר השיפוץ, כך שתוכלו לקבל את הנתח שמגיע לכם מהמכירה.

 

אם תבחרו לקחת איתכם פרטנר להרפתקת נדל"ן משלכם, שיעורים בנדל"ן יעזרו לכם להבין כיצד לחלק את הרווחים שלכם בצורה הוגנת בין שותפים שעשו סוגים שונים וכמויות שונות של עבודה. מסגרת חלוקת הנתחים מוודאת שכולם יקבלו את חלקם בצורה הוגנת.

כתיבת תגובה