פתרון לאחסון במטבח

כשמדובר בבלאגן, שקול נתונים סטטיסטיים אלה. במשק הבית הממוצע בארה"ב יש 300,000 דברים, החל מהטפסים ועד קרשי הגיהוץ. היכנסו למטבח הממוצע, ושפע הפריטים נע בין מיכלים קטנים למכשירי משטח מגושמים. תארו לעצמכם מקום טוב יותר לאחסון תבלינים, זילוף, מכשיר גאדג'טים, שקיות, ניירות אפייה, מוצרים יבשים, פחיות וצנצנות, סירים ומחבתות, מגשים, כלי כסף, כלי אוכל, מצעים, כלים, קרשי חיתוך, כוסות, ציוד ניקוי – וזה פשוט למתחילים!

 

רעיונות מדהימים לשיפור אחסון המטבח

 

"העומס מוגדר באופן שונה על ידי אנשים שונים. הוא מתמקד בפונקציונליות של הבית – כיצד הוא מאורגן ופועל עבור הפרט או המשפחה המתגוררים בו. לא משנה כיצד הוא מוגדר, זהו תרחיש המפריע ליכולתו של האדם לתפקד ולבצע. מרגישים בשליטה בסביבתם ובחיי היום יום שלהם ", על פי סקר שפרסם האיגוד הלאומי לפריון וארגון (NAPO). המפתח הוא שימוש בפתרונות אחסון זמינים לשיפור הפריון ולהפחתת לחץ.

 

להלן פתרונות עבור אחסון מטבח שיעזרו לך לזמזם את המטבח.

 

גלגלו אותו: סירים, מחבתות ואפילו תבלינים יכולים להתגלגל בצורה מסודרת. הפונקציה של ארון רולינג היא לאפשר נראות וגישה למטמון שלך, באופן שמארגן כל פריט לפי שימוש וגודל. עכשיו זה פיתרון!

 

טיפ החוצה: מגשי עצה הם הדרך הטובה ביותר למקסם רווחים קטנים שאינם בשימוש, כגון השטח שבין הכיור לארונות התחתונים. מגש עם קצה החוצה מאפשר לך לאחסן ולמצוא פריטים כמו ספוגים וציוד ניקוי קטנים. לא עוד מחבואים מתחת לכיור!

 

הפוך אותו לאנכי: מחיצות אנכיות יכולות לפרק מיד מגשי אפייה וקרשי חיתוך. לעולם אל תדאג מפולת של גיליונות עוגיות בתחתית הארון שלך.

 

מעבר אנכי מתורגם גם לארונות המגיעים עד לתקרה, בהם ניתן לאחסן פריטים לעתים רחוקות ולשלוף בעזרת סולם מדרגות חסון או הדום, אם יש צורך.

 

מגירה: מגירות בכל הגדלים עוסקות בערוצי מדיה חברתית כדרך המאוחסנת לאחסון פריטים במטבח של ימינו. למשל, ג'ון קאנל, מייסד The Preppy Kitchen, עם 1.34 מיליון מנויים ב- YouTube, חידש את המטבח שלו באמצעות מגירות אלגנטיות בעומקים שונים. המפתח האמיתי הוא ארונות סגורים רכים.

 

מגירות דיבל מתפתחות גם בתיקון אחסון של מדיה חברתית עבור כלים יומיומיים לסין משובח. מארגני המגירות הללו מציעים מבט ממעוף הציפור על מה שבתוכו, ואילו דלתות ומגירות סגורות רכות עוזרות למנוע נזק.

 

שלבו מדפים פתוחים: אל תזלזלו בכוחם של מדפים פתוחים. זה שומר על הפריטים השימושיים ביותר שלך בחזית ובמרכז מבלי להזדקק לארון או מגירה סגורים. ניתן להשתמש בו גם כדי להוציא מכשירים קטנים מהדרך, מבלי לנתק לחלוטין את הגישה.