בריכות אינטקס – מדוע משתלם להתקין אותן

הרבה מאוד ישראלים אשר בוחרים להתקין בריכה ביתית, מתלבטים בשאלה, האם לעשות את זה בדרך הישנה והטובה, קרי לחפור בור במרכז החצר ולבנות אותו בריכה, כפי שבנויות למשל, בריכות ציבוריות, או שמא לעשות את זה בשיטה קצת יותר חדשנית, בעזרת בריכת אינטקס.

בריכות אינטקס, הן בריכות שניתן להתקין על גבי הקרקע, בין אם זה בחצר, גינה, מרפסות וכן במקומות אחרים. הבריכה מגיעה בחלקים שניתן לחבר במקום, ואפשר להשתמש לצורך כך בעמודים מיוחדים שתומכים בה, כולל בגרם מדרגות שמאפשר להיכנס ולצאת מהבריכה בצורה בטוחה ונוחה. אפשר למצוא בריכות מסוג זה בגדלים ובצורות שונות, למשל, בריכות עגולות, מרובעות, מלבניות.

מן הסתם, הרבה יותר משתלם להתקין בריכות אינטקס מאשר בריכות רגילות. בהמשך נוכל להבין מדוע. אך לפני זה חשוב להדגיש, בריכות מסוג זה, משמשות היום לא רק אנשים פרטיים שמעוניינים להתקין בריכה במבנה פרטי כזה או אחר, אלא גם בתי הארחה, צימרים, בתי מלון, מרכזי ספורט, וכן מקומות נוספים. מאחר וזה מאוד פשוט ונוח להתקין ולתחזק בריכה כזו, ובוודאי הרבה יותר זול מאשר בנייה של בריכה רגילה, אזי שבהרבה מקומות מעדיפים להתקין בריכת אינטקס.

מנגד חשוב לומר, בדרך כלל בריכות מסוג זה יהיו מגובלות בגודל שלהן. אנחנו לא נמצא, למשל, בריכות מסוג אינטקס בסדר גודל של בריכה אולימפית. אך עדיין, אנחנו יכולים ליהנות מבריכות מספיק רחבות וגדולות, אשר יכולות לספק את הצרכים שלנו.

מדוע משתלם יותר להתקין בריכת אינטקס

פשוט ונוח – כאמור, הרבה יותר פשוט, נוח ובוודאי זול להתקין בריכה כזו. זה לא דורש שינוי של השטח, לא דורש תכנון מחדש. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה פשוט לפנות מספיק מקום בשביל להציב את הבריכה בנקודה בה אנחנו רוצים שהיא תוצב.

ניידות – בריכת אינטקס אפשר להעביר אותה ממקום למקום אם רוצים בכך. זה אומר, שאם אנחנו נניח עוברים לבית חדש, אז אנחנו יכולים לקחת את הבריכה איתנו. להבדיל מבריכה רגילה שנאלץ לוותר עליה. יהיו שיטענו, שבריכה רגילה, להבדיל מבריכת אינטקס, יכולה להוסיף לערך של הבית וזה נכון, אך מצד שני, זה עלול גם להגביל לקוחות פוטנציאליים ולצמצם את מספרם.

תחזוקה פשוטה – לא צריך לעבוד קשה מדי בשביל לתחזק בריכה כזו. היא לא דורשת הרבה משאבים וגם לא הרבה עבודה. זה יכול להתאים למי שאין לו זמן או תקציב לכך.

בטיחות – ברוב המקרים, מדובר בבריכה שפחות מיועדת לשחייה או למשחקים, כמו בריכה רגילה. לכן היא גם יותר בטוחה. מדובר בבריכה שהעומק שלה הוא לא דומה לזה של בריכת שחייה אולימפית או רגילה. מן הסתם, זה הרבה יותר משתלם להתקין בריכה כזו בבית שיש בו ילדים שאמורים להשתמש בה.

כתיבת תגובה