כיצד להתקין פרגולה ולהימנע מטעויות התקנה

אחד האלמנטים העיצוביים הפופולריים ביותר כיום הוא הפרגולה. מתוכניות טלוויזיה ועד מגזינים, פרגולות הן אין. אם חשבתם לבנות פרגולה יפה בחצר ביתכם, יתכן שהתחלתם לאסוף טיפים להתקנתה. זה חכם. אנשים רבים לא עושים זאת, ובסופו של דבר משלמים על כך בזמן, כסף ותסכול. אך מהן הטעויות שכדאי להימנע מהן, ולאן פונים כדי לקבל תשובות? אנו נראה לכם כיצד יש להתקין פרגולה בדרך הנכונה ליצירת נווה מדבר מהחלומות.

טעות בהתקנת פרגולה מס' 1: מהי פרגולה?

זה נשמע אלמנטרי, אבל זכרו, השאלה המטופשת היחידה היא השאלה שלא נשאלת. אחד הטיפים העיקריים להתקנת פרגולה הוא לדעת מה ההגדרה שלה: פרגולה היא מבנה גינה חיצוני עם עמודים וקורות היוצרים גג פתוח. ניתן לכסות את הגג או להשאיר אותו פתוח בין הקורות, והוא יכול להיות עצמאי או שניתן להצמיד אותו למבנה קבוע גדול יותר (בית). אנשים רבים מתבלבלים בין פרגולות לסוככים.

 

מה עם צל? זו תפיסה מוטעית שפרגולה מציעה צל – היא עושה זאת רק אם הצבתם סככה על גבי קורות הפרגולה. אם השארתם את הצד שפונה לשמיים פתוח, לא יהיה צל. אנשים רבים משתמשים בפרגולות לגידול גפנים פורחות וגנים תלויים, ובמקרה זה הצמחים מספקים מעט צל – במיוחד כשמדובר בגפנים מטפסות כמו אפונה מתוקה רב שנתית. אל דאגה, העיצובים שלנו יגידו לכם את סוג הצל שכל פרגולה מספקת, ויש כיסויי פרגולה ומפרשי צל שתוכלו להוסיף ושיהפכו את הפרגולה שלכם לכל מה שתרצו.

טעות בהתקנת פרגולה מס' 2: בחירת העיצוב הנכון

בעלי בתים רבים שחושבים על התקנת פרגולה מנפים כמה אתרים מקוונים ובוחרים את הפרגולות שהכי אסתטיות בעיניהם. כשהם מזניחים כמה גורמים חשובים, הם ממשיכים לקנות חומרים ונכנסים לכמה אתרים שמסבירים כיצד להתקין פרגולה, מבלי להבין שיש לענות תחילה על שאלות קריטיות בנוגע ל:

 

המרחב החיצוני שלכם: מהם הממדים של החצר שלכם? האם היא קטנה יותר או גדולה יותר מהחצרות עם פרגולות שראיתם ברשת? האם יש נקודות לא אחידות, תמיד רטובות או לא יציבות אחרת בחצר שלכם? האם יש לכם עצים תלויים או מכשולים טבעיים אחרים? אתם רוצים שיהיו לכם אפשרויות גודל רבות כדי למקסם את השטח שיש לכם.

 

מזג האוויר המקומי שלכם: האם אתם סובלים מחום כבד או שמא הבית שלכם נמצא במקום גשום יותר? האם חם שם כל השנה, או שאתם חיים באקלים יותר ממוזג? האם שלג וקרח הם חלק מהחורף שלכם? האם סוער בעונה, בכל ימות השנה או לעולם לא? האם אתם ליד קו חוף עם רוחות או נתזים שמגיעים מהים? מהי העונה הטובה ביותר לבנות במקום שבו אתם גרים? התחשבות בגורמים אלה היא חלק חשוב בתהליך התקנת הפרגולה.

 

החומרים הטובים ביותר: באילו חומרים תשתמשו לפרגולה? איזה סוג עץ? האם העץ שבחרתם מסוגל לעמוד בפני האלמנטים של הטבע? האם תחברו את הפרגולה לבית, או שהיא תעמוד בפני עצמה? איך זה ישפיע על החומרים המשמשים לבנייתה? מה עם החומרה והכלים הדרושים? האם העיצוב מגיע עם התוכניות והחומרים או רק עם התוכניות?

טעות בהתקנת פרגולה מס' 3: האם אתם מסוגלים לזה?

ערכות הפרגולה שלנו קלות להתקנה, עם תוכניות שנכתבו בקפידה. אך כל הטיפים וההוראות להתקנת פרגולה לא יעזרו אם אתם או מישהו שעובד איתכם לא מוכנים לאתגר הפיזי שבהרכבה.

 

לא לדאוג! אנו כאן כדי לעזור לכם להתקין את הפרגולה החלומית כדי שתוכלו ליהנות מההתקנה הטובה ביותר האפשרית. אם אתם לא מרגישים שאתם מתכוונים להתקין אותה בעצמכם, או להכתים את העץ ברגע שהוא מוכן, יש לנו משאבים לעזור לכם, כולל רשימה של מתקיני פרגולות בקרבת ביתכם.

טעות בהתקנת פרגולה מס' 4: בחירת הספק הלא נכון

שום דבר לא מתסכל יותר מלהבין מאוחר מדי שטעיתם בקניית הפרגולה שלכם מספק מסוים. התקנת פרגולה לא אמורה להיות סיוט! עם המוצרים האיכותיים שלנו ושירות הלקוחות מהשורה הראשונה, תוכלו ליהנות מהפרגולה החדשה והיפה שלכם בתוך זמן קצר בלבד!

התקנת פרגולה נעשית בקלות עם מקצוענים

אתם לא רוצים להישאר עם התקנת פרגולה איומה. ואתם לא רוצים לפספס את הכיף וההנאה שפרגולה מביאה. לכן, אצלנו, שקלנו את כל הטעויות הנפוצות הללו וסיפקנו לכם במחשבה מראש את כל מה שתצטרכו במחיר מצוין. מתכניות מפורטות ועד ליין מלא של אביזרים ושירות מעולה, אנו יודעים שתהיו מרוצים לחלוטין.

 

לאחר שתלמדו כיצד להתקין פרגולה, המשפחה והחברים שלכם יהנו ממנה לאורך שנים! צרו איתנו קשר אם אתם זקוקים לעצות נוספות להתקנת פרגולה כדי שהכדור יתחיל להתגלגל. אנו מחכים לספק לכם את הפרגולה שתמיד רציתם.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://solaris-ltd.co.il/