כיצד לנקות את ריהוט החוץ שלך

כשאנחנו סופגים את מזג האוויר הקיצי המענג, תמיד יש את הבעיה של להבין איך לשמור על רהיטי החוץ שלך במראה בתולי לאורך כל העונה! בין אם זה השזלונג החדש שלך או שולחן אש יציב, הבנת תחזוקה בסיסית עבור סוגים שונים של פריטי חוץ תעזור לשמור על רהיטי החוץ שלך להיראות חדשים לגמרי כל השנה.

 

מי לא היה רוצה את זה?

 

כתמים

גיליתי לאורך חודשי הקיץ, הדרך הקלה ביותר לשמור על היצירות החיצוניות שלך במצב טיפ-טופ היא על ידי ניקוי של הסט מדי פעם לאחר השימוש כדי להסיר כל פסולת. עם זאת, שנינו יודעים שכתמים או כתמים הם בלתי נמנעים, במיוחד אם אתה מבלה במרפסת בכל סוף שבוע.

 

עם זאת, כריות בד המשמשות לרוב עבור חלקים חיצוניים או ספות רגישות אפילו יותר לכתמים לאורך זמן לאחר שימוש תכוף.

 

למרבה המזל, תרופה מומלצת לניקוי נקודתי היא די פשוטה! כל מה שאתה צריך לעשות הוא לערבב תמיסה של סבון כלים עם מים. בהתאם לגודל האזור הפגוע, סביר להניח שתזדקק לכ-½ כוס סבון נוזלי (כמו Dawn) עם בערך ליטר אחד של מים. המטרה כאן היא להרוות לחלוטין את האזור הפגוע, ולקרצף ביסודיות עם מטלית נקייה ורכה. אתה יכול גם להשתמש בספוג אם אין לך מטלית (רק הקפד להתרחק מספוגים בצבע כהה שעלולים לדמם דרך). אתה גם רוצה להימנע משימוש בכל סוג של תמיסות שוחקות או אקונומיקה. לאחר שסיימתם לקרצוף, שטפו במים, תן לאוויר להתייבש והלא!

 

זה אמור להיראות טוב כמו חדש. 

 

אבק ושיער חיות מחמד

כעת, אל אוסף נוסף של בעיות שכיחות למדי בכל הנוגע לתחזוקת ריהוט החוץ שלך: אבק ושיער של חיות מחמד.

 

אבקה היא הגרועה ביותר בכל כך הרבה מובנים. לא רק שזה הבל של הקיום שלי בעונת האלרגיות, אלא שזה גם פשוט מגיע לכל מקום. אבקה נוטה לזחול מעל המרפסת או הסיפון שלך, ומטילה רשת צהובה רחבה על הסט החיצוני הנקי והיפהפה שלך. זה לא מראה נעים.

 

כאמצעי מניעה, כיסוי רחפן החוץ המפואר שלך בוודאי ירחיק את האבקה. אם תשכחו לעשות זאת (בואו נהיה אמיתיים, זה יקרה מכיוון שאנחנו בכל זאת בני אדם), יש להספיק לשטוף את הסט לדרך או לבצע את אותם השלבים שתארנו לעיל לטיפול נקודתי!

 

עבור שיער חיות מחמד זה משחק אחר לגמרי.

 

אם יש לך חיות מחמד, אתה כנראה כבר מבין את המאבק להרחיק שיער חיות מחמד מכל סוג של רהיטים. עם זאת אין דאגות! יש לנו כמה טריקים איך לשמור על רהיטי החוץ היוקרתיים שלך נקיים מהרעמה הדבילית של הגור שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא הפעלת זוג כפפות גומי לחות על הריפוד או משטח הבד, שימשכו את כל השיער. לאחר מכן שטפו וחזרו על הפעולה. אתה יכול להשיג את אותן התוצאות עם ספוג רטוב אם אין לך זוג כפפות גומי.

 

שיטה נוספת שעובדת היא ערבוב של תמיסה של מים ומרכך כביסה. מרחי את זה קלות על הריפוד או כריות הבד, ואז נגבי את השיער ללא מאמץ.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.rossetto.co.il/