כיצד לנקות את טבעת האירוסין

כיצד לנקות את טבעת היהלום שלך?

טבעת האירוסין שלך היא אחד התכשיטים היקרים ביותר שתחזיק אי פעם. 

כמובן, היופי של הטבעת שלך לא יישאר לנצח אם לא יטופל, וזה אומר שניקיון טוב מסודר מדי פעם אם אתה רוצה שהוא ישמור על ברק.

זה לא צריך להיות כרוך בנסיעה קבועה לתכשיטן.

ישנן דרכים בטוחות ויעילות כיצד לנקות טבעות יהלום בבית, וכל מה שאתה צריך זה קצת סבלנות.

 

שמירה על הברק של הטבעת שלך

לפני שנדבר על הצעדים הראשונים לניקוי טבעת היהלום שלך, בואו נדבר על צעד ה"אפס "- מלכתחילה להימנע מלכלוך ונזק.

מקור עיקרי אחד להעמקת האבן שלך הוא השמן מידך. צמצם את המגע עם טבעת היהלום שלך ככל האפשר כדי למנוע הצטברות של חלב שומני שיכבה את אורו.

מקור נוסף לזוהמה נובע מיישום קרם וקרמים, שבסופו של דבר מכתימים את האבן. הקפד להוריד את הטבעת לפני שתשים דבר על הידיים!

בהתאם לחומר שלהם, עלולים להיפגע גם ממגע עם כימיקלים שונים, כגון כימיקלים לניקוי ביתי וסודה לשתיה. באופן כללי, מומלץ להוריד את הטבעת לפני שתטפל במשהו דומה.

 

ניקוי הטבעת שלך

כל שיטה לניקוי טבעות אירוסין יהלומים מתאימה לחומרים שונים.

 

ניקוי עם סבון ומים

הדרך הפשוטה ביותר והכי אטומה לטפל בניקיון שלך, כל מה שאתה צריך לשיטה זו היא קערה של מים חמים מאוד ומעט נוזל לשטיפת כלים, שמפו או שטיפת גוף. צור תערובת בקערה וטבל את הטבעת שלך באמבטיה למשך 20 עד 40 דקות, אולם זמן רב ככל שיידרש כדי להוריד את הלכלוך.

לאחר אמבטיית הסבון, קח מברשת שיניים עם זיפים רכים מאוד וקרצף בעדינות את האבן שלך והגדר אותה כדי להסיר כל שרידי פסולת שנותרו. אל תשתמש במברשת שיניים עם זיפים נוקשים, אחרת אתה מסתכן בשריטת הרצועה ובנייר.

וודא כי כל סבון בו אתה משתמש בתמיסת הניקוי, לעולם אל תבחר דבר עם קרם לחות, מכיוון שזה עלול להצטבר על הטבעת ולאלץ אותך להתחיל מהראשון!

לאחר סיום כל ההשריה והצחצוח, שטפו את הטבעת במנה אחרת של מים חמים טריים, וייבשו אותה עם מטלית מיקרופייבר. לעולם אל תשתמש במגבות נייר או בכל דבר שמשאיר מוך, מכיוון שאלה עלולות להשאיר פסולת בטבעת שלך.

 

ניקיון עם פתרון ניקוי תכשיטים

ישנם בשוק פתרונות רבים ושונים לניקוי תכשיטים, ולא הכל יתאים לטבעת שלך. הקפד לקרוא על פתרונות פוטנציאליים ופעל לפי ההוראות.

הכן את התמיסה הנוזלית בכלי שעמוק מספיק בכדי לטבול את הטבעת שלך במלואה. לאחר מכן, הנח את הטבעת בתוך התמיסה ותן לה לשבת למשך הזמן המדויק בהוראות הפתרון. אל תתנו לזה לשבת יותר מדי זמן, או שאתם מסתכנים בפגיעה בלהקה ובאבן.

לאחר סיום, תנו לו להתייבש מעצמו על בד מיקרופייבר.