כיצד יכול קטטר לסייע בהתמודדות עם בריחת שתן?

אם עדיין יש שתן בשלפוחית ​​השתן לאחר שאתם הולכים לשירותים, ניתן להכניס קטטר לסירוגין לניקוז מלא של השתן שנותר.

 

זה עשוי לא רק לסייע בהפחתת הישנות בריחת השתן, אלא אף יכול להפחית את הסיכון לדלקות בשלפוחית ​​השתן או לדלקות בדרכי השתן הנגרמות על ידי השתן שנותר בשלפוחית ​​השתן זמן רב מדי.

 

אם הרופא שלכם קובע כי צנתור לסירוגין הוא המסלול הטוב ביותר לצרכיכם, ייקבעו לכם מספר פעמים ביום לקטטר עצמי. הוא גם יסביר לכם בדיוק כיצד להכניס ולהשתמש בצנתר סטרילי.

אילו סוגים ישנם של קטטרים לסירוגין?

אם הרופא שלכם רשם קטטרים לסירוגין כדי לסייע בבריחת שתן או בשמירה על שלפוחית ​​השתן, ייתכן שאתם תוהים אילו אפשרויות יש לכם.

 

ישנם שלושה סוגים עיקריים של קטטרים לסירוגין: צנתרים ישרים לא מצופים, קטטר הידרופילי או משומן מראש, וקטטרים של מערכת סגורה.

 

צנתרים ישרים הם צנתרים ישרים דקים שצריך לשמן לפני השימוש. לרוב זו הבחירה החסכונית ביותר, ותוכניות ביטוח רבות מכסות סוגי קטטר אלה.

 

צנתרים הידרופילים כוללים תכונות ייחודיות הפועלות עם מריחת מים כדי לשמש סיכה. לאחר הפעלת הצנתרים, הללו הופכים חלקלקים ומוכנים לשימוש. יש אנשים שמעדיפים אותם בשל הנוחות האופטימלית שלהם וקלות השימוש.

 

לבסוף, צנתרי מערכת סגורה הם צנתרים סטריליים שבדרך כלל משומנים מראש ונסגרים באופן מלא בשקית ניקוז שתן משולבת משלהם. אלה שמטיילים תכופות לשירותים אוהבים צנתרי מערכת סגורה בשל הניידות הקלה שלהם. בנוסף, אנשים בכיסאות גלגלים מעדיפים צנתרי מערכת סגורה מכיוון שהם לא צריכים לעבור מהכסא שלהם לשירותים כדי להשתמש בקטטר לסירוגין זה. כמו כן, צנתרי מערכת סגורה יכולים לעזור להקל על התקנת קטטר קלה ללא מגע, מה שעשוי לסייע עוד יותר בהפחתת הסיכון לזיהום.

היכן ניתן למצוא קטטרים באינטרנט

אם נקבע לכם שימוש בקטטר לסירוגין לטיפול בבעיות בריחת השתן שלכם, אתם צריכים חברת קטטר אמינה עם משלוח אמין, שירות מותאם אישית, צנתרים באיכות גבוהה ולקוחות מרוצים באמת.

 

אנו מתמחים בצנתרים במשך שני עשורים, ומתגאים במתן שירות לקוחות אכפתי. עם צוות של מומחים ידידותיים, אנו יכולים לעזור לכם לנסות ולבחור את הקטטר שעובד ומרגיש לכם הכי טוב, בהתבסס על מרשם הרופא שלכם וכיסוי ביטוחי הבריאות שלכם.

 

צור עמנו קשר עוד היום כדי להתחיל!

ניתן גם לרכוש פדים על מנת לספוג את בריחת השתן.