7 דרכים פשוטות לעיצוב מודרניסטי של הבית שלכם

עם טונות של תמונות עיצוביות מדהימות בהישג ידכם 24 שעות ביממה (בזכות המדיה החברתית), קל למצוא את עצמכם מעוניינים לבצע עדכון ביתי יפהפה. לפני שתשקיעו בסט ריהוט ואביזרים חדש לחלוטין, נסו לשלב כמה (או כולם) מהטיפים שלפניכם שהופכים את המודרניזציה של עיצוב הבית שלכם לרוח שלמה בלי לשבור את החסכונות בבנק.

 

  1. לקדם מרחבים פתוחים

זה סופר פשוט וחינם לחלוטין. עיצוב מודרני הוא ללא מאמץ, לכן חשוב לגשת לעיצוב מחדש שלכם בגישה מינימליסטית. אם יש עומס כלשהו בחלל שלכם, הוא צריך להיעלם. לדוגמה, הציגו רק מספר פריטי מפתח, כמו ספר, אגרטל ותמונה ממוסגרת על השידה ואחסנו את השאר. מראה נקי ובלתי פוסק הוא הדרך הקלה והישירה ביותר למודרניזציה של החלל שלכם.

 

  1. צבע עם הצהרה

לעתים קרובות, מראה מודרני ידוע כדרמתי עם כשרון בלתי צפוי. דרך נהדרת לבטא זאת היא על ידי בחירת צבע עם הצהרה. נסו להוסיף קיר מבטא עוצמתי בכחול כהה עמוק לקבלת אטרקציה מודרנית מרגשת, או הפכו חדר שלם עם גוון לבן לבעל מראה פשטני במיטבו.

 

  1. היו מודעים לריצוף

ריצוף הוא אלמנט עיצובי שלעתים קרובות נשכח, אך הוא תורם למראה ולתחושה הכללית של חלל בדיוק כמו כל דבר אחר. כדי לשלב אסתטיקה מודרנית יותר באמצעות הרצפות שלכם, נסו להחליף שטיח מקיר לקיר באפשרות LVT משתלם לבסיס נקי ופשוט יותר. לקבלת אפקט נוסף, הוסיפו שטיח דקורטיבי לקבלת מרקם נוסף.

 

  1. שילוב צורות גיאומטריות נקיות

אחד מביטויי העיצוב המודרניים החמים ביותר הוא צללית גיאומטרית נקייה. אתם יכולים לשלב סגנון מודרני זה כמעט בכל תחום בבית, החל ממושב לילה או שולחן קוקטיילים ועד אלמנטים קטנים יותר כמו אביזרים או מסגרת תמונה מודרנית. נוכחותם של כמה מפריטי ההשראה הגיאומטרית הללו מבטיחה לשדרג את המרחב שלכם תוך זמן קצר.

 

  1. מקשטים בתאורה ואומנות

נכון לעכשיו, לתאורה ולאמנות יש הרבה אפשרויות מודרניות הקיימות בשוק. כדי לרענן באופן מיידי מקום שזקוק לשדרוג קטן, נסו להתקין נברשת הצהרה מהנה וכיפית. אם האמנות היא יותר הסגנון שלכם, חפשו יצירה מופשטת מושכת בלוח הצבעים האהוב עליכם לשפע מיידי של כשרון מודרני.

 

  1. הישארו פונקציונליים

כמובן, בעוד שהמטרה העיקרית שלכם היא לחדש את המרחב שלכם, זה חיוני לשמור על הפונקציונליות שלו. חדר יפהפה טוב כמו הפונקציונליות שלו. זה יכול להשתנות מחדר לחדר, אך בראש ובראשונה, העיצוב המחודש שלכם אמור לקדם את הנגישות, מחלל אחסון, לגופי תאורה, לחלל הממשי בין הרהיטים. כל עוד תשמרו על הפונקציונליות והנוחות כשאתם מעצבים, מובטח לכם מרחב מעשי ויעיל להפליא.

 

  1. מעל לכל, שמרו על פשטות

בסופו של יום, הכלל האחד של העיצוב המודרני הוא, מעל הכל, פשטות. כל עוד רענון החדר שלכם כולל פשטות ומינימליזם בליבו, המרחב שלכם בטוח ייראה מעודכן ומודרני להפליא, לא משנה באילו צעדים ספציפיים אתם תבחרו לנקוט.

ניתן לקרוא עוד על ריהוט באתר: https://www.rossetto.co.il/