3 סיבות עיקריות להתייעץ עם מומחה בעת התקנת שער חשמלי

אין כאן מחסור בעבודות DIY שתוכלו לבצע בקלות בבית. הברגה של נורה, תיקון האסלה או התקנת מדף הם די קלים כל עוד יש לך קצת יוזמה, גישה מסוגלות ואולי קצת עזרה מהאינטרנט. למרבה הצער, התקנת ערכת האוטומציה של השער שלך היא אחת מאותן עבודות שבהחלט אינן נכנסות לקטגוריה זו. גם אם יש לך חווית DIY משמעותית בחגורה, עדיף תמיד להתייעץ עם מומחה בכל הנוגע לערכות שערים חשמליים. הנה כמה מהסיבות העיקריות לכך!

 

הציוד המורכב והמיומנויות המעמיקות הנדרשות

אמנם כל המוצרים שלנו כאן ב- Gate Auto תוכננו להיות פשוטים לשימוש, אבל זה לא בהכרח אומר שכולם פשוטים להתקנה. לרוב, מדובר בפרויקט בניה מורכב ביותר שכולל חפירה, ערבוב בטון ושפיכתו, כמו גם כמות נכבדה של הרמות כבדות. ערכות האוטומציה לשער התת-קרקעי שלנו הן דוגמה מעולה לעבודות הדורשות מומחיות בחפירה, והן עבודות שיהיו מאתגרות מאוד עבור כל אחד ללא הניסיון והכלים הנדרשים.

 

מכשול נוסף הוא כי עבודות אלה בדרך כלל קשות ביותר בעבודה לבד – התקנות דורשות לעיתים קרובות כמות נכבדה של כוח אדם ועבודת צוות. כאשר מותקנים מנועים תת קרקעיים, למשל, המשימה מחייבת הרמת שערים מעל ציריהם. בנוסף לכישורי בנייה, עבודות התקנה דורשות גם ידע וניסיון בתחומי מומחה אחרים, מכיוון שזה כולל חיווט חשמלי, חשמל כללי וריתוך. התיאוריה נשמעת פשוטה, אך הביצוע אינו בשום אופן!

 

ידע ומומחיות מומחים

התייעצות עם מומחה יכולה גם להקל עליכם את החיים בדרכים שאולי לא ציפיתם בהכרח. עם הידע המומחה שלנו, הצוות שלנו יכול לספק ייעוץ בשלבים הראשוניים לגבי סוג השער שבחרתם באמת מתאים לכם. אנו עשויים להמליץ ​​על שער עם זרועות מפרקיות לעומת ערכת שער תת קרקעית, למשל, שעשוי להתאים יותר למרחב הזמין או לשימוש המיועד שלך. תיאורטית, זה יכול לחסוך מכם מימוש מצער באמצע ניסיון התקנת DIY! אנו יכולים לייעץ גם לגבי כל אביזרים נוספים כמו שלטים וחלפים, או טכנולוגיה אחרת אשר ישלימו ביעילות את ערכת האוטומציה של השערים שלך, מה שהופך את חייך לפשוטים, קלים ונוחים יותר.

 

ידע בנושאי בטיחות ותקנות חיוניים

לפני שכל התקנה יכולה להתחיל ברצינות, הצעד הראשון הוא תמיד לבצע הערכת סיכונים מקיפה, כדי לוודא שההתקנה בטוחה ועומדת בתקני הבריאות והבטיחות הנוכחיים. זו משימה שלא ניתן לבצע על ידי הדיוט, מכיוון שהיא דורשת אדם מוסמך בעל ידע נרחב בתקנות הרלוונטיות. תקנות אלה כוללות את הוראת המכונות. ברגע שכל שער הופך לחשמלי, הוא מסווג באופן רשמי כמכונה על פי ההגדרות שנקבעו בהוראה, ולכן כפוף לתקנותיו.